Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Czujnik zmierzchu - tańsza alternatywa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Maicroft, opisz blizej swoje druciarstwo :P moze zrobie tak samo

    namo, nie musisz wymieniac szyby, mozesz usunac stare mocowanie lusterka i przykleic nowe albo przykleic czujnik obok lusterka
    Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
    www.nawmar.pl

    Komentarz


    • #52
      Maicroft, czyli wystarczy sam czujnik za 8 dyszli :?: :roll:
      ..coraz bardziej mi się podoba :szeroki_usmiech
      jak na krótko to spiąłeś :?:
      LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

      Komentarz


      • #53
        A na czym to przykleić, jest jakiś specjalny klej? Może ogarnęli by to goście od wymiany szyb żeby nie upaćkać?

        Jak już to coś takiego bym zamontował. Tylko jak to podpiąć?

        Link
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #54
          namo,

          Forum - Octavia Club Polska
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #55
            LUKI, niezły manual. ale trochę rzeźby jest. Paczałem na allegro, nową oryginalną szybę Skoda pod czujnik można kupić już za 300 zł. Nie wiedziałem, myślałem to koło tysiaka będzie.

            graty ok 500 + 300 szyba + robota = ok tysiaka

            Do przełknięcia

            Komentarz


            • #56
              Dlaczego moderator usuwa mój post jak pytam czy jest jakiś magik w wawie który potrafi zrobić ori rozwiązanie? że niby zmieniam szyk tematu , a cała rozmowa w tym temacie już powoli schodzi do oryginalnego rozwiązania czyli dyskusja prowadzona w innym temacie:
              Forum - Octavia Club Polska [O2] [O2][FL] - Dołożenie czujnika deszczu i zmierzchu.

              Komentarz


              • #57
                kristofer55, ponieważ szukasz warsztatu/mechanika/magika, do tego jest inny dział.

                W tym temacie jest "tańsza alternatywa" która działa oraz research po udanej operacji jak można to zrobić w oryginalny sposób porównując koszty i funkcjonalności.

                Czytający temat będzie mógł się od razu zorientował czy robić chińczyka za 200 zł czy ori moda za 1000 zł.

                Komentarz


                • #58
                  namo, Ok, niech będzie, ale pytania które zadajesz masz odpowiedz w temacie który wyżej podałem :diabelski_usmiech

                  Komentarz


                  • #59
                    namo, jest już temat o oryginalnym rozwiązaniu :wink: nie róbmy nowego

                    Zamieszczone przez kristofer55
                    Dlaczego moderator usuwa mój post jak pytam czy jest jakiś magik w wawie który potrafi zrobić ori rozwiązanie? że niby zmieniam szyk tematu , a cała rozmowa w tym temacie już powoli schodzi do oryginalnego rozwiązania czyli dyskusja prowadzona w innym temacie:
                    Forum - Octavia Club Polska [O2] [O2][FL] - Dołożenie czujnika deszczu i zmierzchu.
                    Ano dlatego usuwa (zresztą napisałem Ci już dlaczego w usuniętym poście), że to nie jest temat o warsztatach etc rzeczach...Do takich pytań masz całkowicie inne działy - mam nadzieję, że teraz DOTARŁO :diabelski_usmiech
                    EOT
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz


                    • #60
                      Panowie, na tym dokładanym nie ori czujniku nie będzie działać CH/LH, ponieważ jedyne co on robi, to podaje sygnał "zapal światła mijania" w chwili gdy jest ciemno - tak jakbyśmy sami przełączyli przełącznik w pozycję mijania. Oryginalny czujnik komunikuje się z bordnetzem na innej zasadzie i to bordnetz włącza CH/LH.
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • #61
                        Czyli jak narazie nie ma drucianego rozwiazania na wlaczenie CH/LH w OC2 FL?
                        :-)

                        [ Dodano: Wto 27 Sie, 13 18:30 ]
                        Zamieszczone przez Biszczu
                        namo, jest już temat o oryginalnym rozwiązaniu :wink: nie róbmy nowego

                        Zamieszczone przez kristofer55
                        Dlaczego moderator usuwa mój post jak pytam czy jest jakiś magik w wawie który potrafi zrobić ori rozwiązanie? że niby zmieniam szyk tematu , a cała rozmowa w tym temacie już powoli schodzi do oryginalnego rozwiązania czyli dyskusja prowadzona w innym temacie:
                        Forum - Octavia Club Polska [O2] [O2][FL] - Dołożenie czujnika deszczu i zmierzchu.
                        Ano dlatego usuwa (zresztą napisałem Ci już dlaczego w usuniętym poście), że to nie jest temat o warsztatach etc rzeczach...Do takich pytań masz całkowicie inne działy - mam nadzieję, że teraz DOTARŁO :diabelski_usmiech
                        EOT

                        kumam :-P

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X